جیتکس شاپر 2016

جیتکس شاپر

GITEX Shopper  

 

همانطور که میدانید نمایشگاه فناوری اطلاعات دبی با نام نمایشگاه جیتکس هر سال در دبی برگزار می شود و یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه های دبی و مهمترین رویدادهای دبی است. پیش از برگزاری این نمایشگاه فروشگاه محصولات نمایشگاه جیتکس برگزار می شود، این نمایشگاه معمولا 2 هفته قبل از نمایشگاه اصلی جیتکس دوبی برگزار می شود. که به جیتکس شاپر معروف است. هر ساله تور دبی برای شرکت در این فروشگاه و نمایشگاه برنامه ریزی می شود، اگر میخواهید در تور دبی نمایشگاه جیتکس شرکت کنید با ما تماس بگیرید. بهترین قیمت تور دبی از ما بخواهید.

 

http://www.alefbayesafar.com/

 


موضوع :  فروشگاه جیتکس - جیتکس شاپر

زمان نمایشگاه :  از شنبه 1 به 8 اکتبر 2016 - 10 تا 17 مهر 95

 

جیتکس شاپر چند بار در سال برگزار می شود و ایرانیان زیادی نیز برای بازدید از این فروشگاه جیتکس به دبی سفر کردند. در حال حاضر نیز تور دبی نمایشگاه ویژه جیتکس شاپر برگزار می شود. که میتوانید با انتخاب این تور خیال شما بابات خرید بلیط ، رزرو هتل آسوده خواهد بود.

 


http://www.alefbayesafar.com/


جیتکس شاپر که فروشگاه جیتکس دو هفته قبل از برگزاری نمایشگاه جیتکس برگزار می شود. در این فروشگاه سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر ، دوربین های دیجیتال ، آخرین فناوری های روز جهان به مدت 4 روز در مرکز تجارت جهانی دبی به فروش می رسد.

http://www.alefbayesafar.com/

 


فروشگاه جیتکس دوبی بزرگترین و موفق ترین پایگاه های خرده فروشی برای فن آوری در شرق میانه است. ” Gitex Shopper ” یک فرصت منحصر به فرد برای راه اندازی جدیدترین محصولات و معاملات فوق العاده است که در حال حاضر پیشنهادات مهم را ارائه می دهد.

http://www.alefbayesafar.com/

 

محصولات جیتکس شاپر شامل : قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی، ذخیره سازی رسانه ها، فن آوری کامپیوتر ، منبع تغذیه برای سیستم های اطلاعات و ارتباطات، بی سیم و شبکه های مخابراتی، سیستم های ارتباطی موبایل، IP، تجهیزات رادیو، ارتباطات ماهواره ای و رادیو و تلویزیون، خدمات اینترنت، مخابراتی، محاسبات و قطعات شبکه نرم افزار ، نرم افزار و خدمات، مشاوره و خدمات IT ، فناوری بانکداری و خدمات مالی می باشد.

 

http://www.alefbayesafar.com/

 

 

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

 با تماس با همکاران ما میتوانید برای تور دبی و تورهای نمایشگاهی دبی اقدام کنید

 با ما تماس بگیرید

  09198272710

آقای فیاض

 

Read 4856 times