نمایشگاه دنیای زیبایی خاورمیانه 2017

نمایشگاه دنیای زیبایی خاورمیانه 2017

Beautyworld Middle East 2017 Dubai

 

نماییشگاه دنیای زیبایی خاورمیانه 2017 در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های دبی در زمینه زیبایی، مراقبت های مو،عطرها و محصولات زیباییی و سلامتی است که در میان رویدادهای دبی طرفداران بسیاری دارد.اگر میخواهید برای دیدن این نمایشگاه در تور دبی شرکت کنید و یا در میان هتل های دبی هتل مناسبی را انتخاب کنید با ما تماس بگیرید. ما با برگزاری تور نمایشگاهی دبی بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

http://alefbayesafar.com

 

موضوع نمایشگاه : تجارت و شیوه زندگی | دبی- امارات متحده عربی

زمان نمایشگاه دبی : 14 -16 می 2017

 

نماییشگاه دنیای زیبایی خاورمیانه دبی در سال 2017در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود، زمان برگزاری این نمایشگاه از 24 تا 26 خرداد 96 به مدت 3 روز است، فعالان این صنعت با ارائه محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه وارد رقابت های جهانی می شوند. 

 

http://alefbayesafar.com

در عرصه رقابت جهانی تعداد کمی از رویدادهای تجاری میتوانند تاثیر گذاری نمایشگاه دنیای زیبایی خاورمیانهبر صنعت زیبایی داشته باشند.این نمایشگاه جایی است که صدها فعال و پیشگام این صنعت گرد هم می آِیند تا محصولات و خدمات غرفه داران این نمایشگاه جهانی را ببیند.

http://alefbayesafar.com

 

در طول 18 سال برگزاری خوب و پربار از آغاز آن، این نمایشگاه پیوسته تکامل یافته است و نه تنها به بعنوان نماینده صنعت زیبایی، عطر و سلامتی صنایع جهانی در خاورمیانه مطرح است بلکه نقش محوری در رشد و توسعه این صنعت ایفا کرده است.

http://alefbayesafar.com

 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 برای شرکت در تور نمایشگاه دنیای زیبایی خاورمیانه 2015 دبی و یا رزرو هتل دبی و بلیط دبی با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره ی 10 27 827 0919-آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید.

 

Read 2118 times