تور بالن سواری دبی+عکس و رزرو

تور بالن سواری دبی

Balloon Adventures Dubai

 

خیلی از دوستان قبل از سفر به دبی لیستی از جاذبه های گردشگری دبی رو آماده می کنند که توی سفر چیزی رو از دست ندن. بعضی دوست دارند به دیدنی های دبی سر بزنن و مناطق تاریخی و زیبای دبی رو ببینند. بعضی هم ترجیح میدن دنبال ماجراجویی رو از دست ندن و در تورهای تفریحی دبی شرکت کنند و یا به مراکز تفریحی دبی سر بزنند. اگر به تور دبی سفر کردید و میخواهید شیرینی این سفر رو هرگز فراموش نکنید، تور بالن سواری دبی بهترین گزینه است.

 

http://www.alefbayesafar.com/
هیچ راهی بهتر ، زیباتر ، آرامش بخش تر و لذت بخش تر از بالن سواری بر روی صحرا ها و مناطق حیرت انگیز دبی وجود نخواهد داشت. خود را برای یک بالن سواری 5 ساعته برفراز کویر همراه با تماشای طلوع زیبای خورشید آماده کنید.

http://www.alefbayesafar.com/

http://www.alefbayesafar.com/

 

بهترین زمان بالن سواری زمانی است که باد ملایمی می وزد و تجربه دیدن صحنه های آماده سازی بالن نیز به همان اندازه بالن سواری هیجان انگیز و دیدنی است.بالن سواری برای افراد بزرگسال و کودکان بالای 5 سال در یک فضای بسیار امن قابل اجرا است.

 http://www.alefbayesafar.com/

http://www.alefbayesafar.com/

 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید. 
 

دوربین یادتان نره و حسابی و خوش بگدرونید.
 

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره

09198272710

 آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

 

Read 3885 times