نمایشگاه در و پنجره و نمای ساختمانی دبی

 


نمایشگاه در و پنجره و نمای ساختمانی دبی یکی دیگر از رویدادهای دبی است. در نمایشگاه Windows Doors & Facades شرکت کنید، تامین کنندگان و تولیدکنندگان بین المللی اصلی را شناسایی و ملاقات کنید و از ۱۵ کارگاه های آموزشی رایگان استفاده نمایید. در صورتی که میخواهید با انتخاب تور دبی در این نمایشگاه شرکت کنید، مشاوران ما اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

نمایشگاه در و پنجره و نمای ساختمانی دبی 

تاربخ برگزاری :  ۲۵-۲۷ سپتامبر - ۳-۵ مهر

ساعات برگزاری : ۱۰ الی ۱۸

محل برگزاری : مرکز تجارت جهانی دبی ، سالن ۷

 

نمایشگاه در و پنجره و نمای ساختمانی دبی

 

برای دومین سال این نمایشگاه به عنوان مهمترین رویداد تخصصی در زمینه در و پنجره و نمای ساختمان منطقه با حضور حرفه ای های این صنعت از ۶۴ کشور دنیا - ۳۰۰ غرفه دار ، ۵۰۰۰ بازدید کننده - برگزار می گردد. در این رویداد شرکت کنید، تامین کنندگان و تولیدکنندگان بین المللی اصلی را شناسایی و ملاقات کنید و از ۱۵ کارگاه های آموزشی رایگان استفاده نمایید.

 

نمایشگاه در و پنجره و نمای ساختمانی دبی

۳ الی ۵ مهر ماه امسال، مرکز تجارت جهانی دبی میزبان نمایشگاه پنجره، درب و نما در سالن ۶، ۷ و ۸ خواهد بود. بیش از ۵هزار از فعالان مهم این عرصه برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند که خود نشان دهنده بالا بودن انتظار ها از این رویداد است. شرکت کنندگات از ۶۴ کشور مختلف جهان هستند که گویای بین المللی بودن این نمایشگاه است.

 

 

نمایشگاه در و پنجره و نمای ساختمانی دبی

 


برای شرکت در تورهای نمایشگاهی با ما تماس بگیرید.

 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.


 

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره

09198272710

آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

 

 

 

Read 5781 times