نکات مهم درباره پیکاپ ویزا آمریکا

نکات مهم درباره پیکاپ ویزا آمریکا

 

همانطور که می دانید برای گرفتن ویزا آمریکا باید مراحل مختلفی را طی کرد.از جمله این مراحل میتوان به پرکردن فرم برای گرفتن وقت مصاحبه، گرفتن وقت سفارت آمریکا برای مصاحبه و در نهایت پیکاپ ویزای آمریکا اشاره کرد.در این قسمت نکات ضروری درباره پیکاپ ویزا امریکا ذکر شده که به شما کمک میکند اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

 

 

 تصمیم گیری نهایی در مورد صدور یا عدم صدور ویزا،مدت زمان یا تعداد دفعات وردو تنها به عهده سفارت مربوطه است.

گاهی اوقات باوجود اینکه سفارت مربوطه جهت صدور ویزا اعلام آمادگی میکند ولی بازهم بررسی های بیشتری روی پرونده انجام میشود.بهمین دلیل نمیتوان درباره زمان قطعی تحویل پاسپورت به کارگزار نظر داد.لذا براینکه از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری کنید پیش از دریافت ویزا برای برنامه ریزی سفر و یا تهیه بلیط اقدام نکنید.

قبل از اینکه پاسپورت خود را به ما تحویل دهید تاریخ ارسال به مقصد را بپرسید.پراکه پاسپورت شما باید قبل از پایان رسیدن فرصت اعلام شده از طرف سفارت به کنسولگری یا سفارت مورد نظر فرستاده شود.

سهل انگاری در ارائه مدارک مورد نیاز بعهده شخص درخواست دهنده است بنابراین در هنگام تحویل مدارک این کار را با دقت انجام دهید.

ما ضمانت نگهداری از مدارک شما را بر عهده داریم البته این ضمانت شامل هرگونه حوادث غیر مترقبه و بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و سیل نمیشود.

انتقال مدارک به دبی آنکارا و ارمنستان هر هفته توسط همکاران ما انجام میشود که این شیوه برای حفظ مدارک مسافران امن تر است.

برای دریافت گذارنامه از همکاران ما باید رسیدی را که زمان تحویل مدارک دریافت کرده اید، تحویل دارید.

در زمان دریافت پاسپورت حتما کارت شناسایی معتبر با خود داشته باشید.

 

 

جهت اطلاع از نرخ های تور دبی با شماره ی 09198272710 -آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید