Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

گالري Huner Art

(خيابان 49a، ويلا 6

الرشيديه

نقشه 2C3)

اين گالري آثار هنري فاخر بين‌المللي را به نمايش مي‌گذارد. سفال‌هاي ژاپني تزييني مفرغ‌هاي بلژيکي و قطعه‌هاي آبگينه به زيبايي فضاهاي بين هنر جهاني و محلي معاصر هميشه در حال تغيير را پر کرده است. برخي هنرمندان (معمولاً يا هنرمندان محلي يا آن‌هايي که به ويژه در گالري پرطرفدار هستند) نمايش‌هاي منظم بيشتري مي‌گذارند، ولي نوعاً اينجا رديف‌هاي گوناگوني از اندروني‌هايي است که اطراف باريکه راه‌هاي پر پيچ و خم جمع شده‌اند.

يادگيري‌هاي * (‘barjeed’ در عربي) چهار طرفه مشخصي که از بالاي ساختمان‌هاي با سقف صاف قديمي مي‌تواند ديده شوند، يکي از قديمي‌ترين انواع داراي تهويه مطبوع هستند.

تمام منطقه مکاني با شکوه براي سياحتي چند ساعته است، قدم زدن در اطراف خطوط آرام و سايه‌روشن براستي شما را از شلوغي‌ برج دبي و خيابان‌ها دور مرکند. ساختمان‌‌هاي بسياري تبديل به گالري‌هاي هنر، فروشگاه‌ها و کافه‌ها شده‌اند، از جمله کوچکترين و منحصربفردترين مهمان‌خانه دبي، يک رستوران عربي سنتي مطابق روز شده، خانه خوش‌نويسي، موره تمبر و اداره‌هايي براي چندين سازمان غيردولتي مثل مرکز شيخ محمد براي فهم فرهنگي، انجمن روزنامه‌نگاران و سرمايه حيوانات وحشي جهاني (world Wildlfile Fund). براي رسيدگي به جمعيت در حال افزايش توريست‌ها که از اين منطقه ديدن ميکنند، يک شرکت جديد گردشگري در سال 2006 گشايش يافت.

پروژه در حال پيشرفت نوسازي در حال تبديل کردن Bastakiya به منطق‌هاي دائمي براي پياده‌روي با ساختمان‌هاي تعمير شده‌ي بيشتر و بيشتر است. نقشه‌هاي منطقه (به انگليسي و عربي) در مقابل اداره پت Al Musalla در خيابان Al Fahedi همينطور نزديک Al Diwan Roundabout واقع شده است.