هتل 3 ستاره سیتی استار دبی

هتل 3 ستاره سیتی استار دبی

    CITY STAR 2 STAR DUBAI HOTEL

 

هتل سه ستاره سیتی استار دبی در چند قدمی مراکز عمده تجاری و اداری دبی واقع و امکاناتی را از قبیل اتاق و سوئیت های راحت، شیک و سرگرمی های شبانه بین المللی به میهمانان خود ارائه میدهد. هتل سیتی استار ، 10 دقیقه با فرودگاه بین الملل دبی فاصله داشته و مسافرین میتوانند با استفاده از سرویس ترانسفر قابل تمجید هتل عازم فرودگاه شوند.موقعیت مناسب هتل، دسترسی شما را به آنچه بهترین اماکن شهر محسوب میشود آسان ساخته و همه را درست دم در هتل گرد هم آورده است. به منظور رفاه حال مسافرین، کارکنان پذیرش، 24 ساعته در دسترس میباشند. اتاق ها به طرز با شکوهی طراحی و تزئین شده و از استاندارد بالای رفاهی برخودار میباشند. علاوه بر این، اتاق ها به لوازم مدرن حمام و سیستم قفل الکترونیکی درها مجهز میباشند. صبحانه ای عالی هتل جزو هزینه اتاق به شمار میرود. شب خود را دریکی از 4 تریا و باشگاه هتل سیتی استار، سپری کنید. رستوران و تریاهای متنوعی نیز، در مجاورت هتل موجود میباشند.

هتل 3 ستاره سیتی استار دبی

هتل سه ستاره سیتی استار دبی با قیمت مناسب و دسترسی آسان دیدنی های دبی و بازار های دبی برای مسافرین تور دبی و علاقمندان سفر به دبی انتخاب ایده ال میباشد.هتل سیتی استار دبی فاصله بسیار نزدیکی با مراکز تجاری دبی و اداری وبازرگانی دبی دارد  فاصله ده دقیقه ای هتل سیتی استار دوبی تا فردگاه بین المللی دبی موقعیت جغرافیایی هتل سیتی استار دبیرا برجسته تر کرده است تفریحات وسرگرمی های شبانه بین المللی به مسافرین این امکان را می دهد که شبهایی شاد را سپری نمایند.

 http://alefbayesafar.com

 

اتاقهای هتل سیتی استار  در دبی شامل اتاقهای دبل و سینگل استاندارد بهمراه سوئیت های راحت و شیک که کارکنان پذیرش، 24 ساعته در دسترس میباشندوبه مسافرین خدمات ارائه می دهند. اتاق ها به طرز با شکوهی طراحی و تزئین شده و از استاندارد بالای رفاهی برخودار میباشند. علاوه بر این، اتاق ها به لوازم مدرن حمام و سیستم قفل الکترونیکی درها مجهز میباشند.کارکنان خدمات همه روزه نسبت به نظافت اتاقها و تجهیز سرویسهای بهداشتی وحمام به شوینده ها وحوله های تمیز اقدام می نمایند

 هتل 3 ستاره سیتی استار دبی

 

 

 

موقعیت مکانی هتل سیتی استاردبی : دیره                                                     LOCATION   :  DUBAI – DEIRA          

آدرس هتل سیتی استار دبی : میدان ماهی ، خیابان صلاح الدین  ADDRESS   : FISH SQUARE , SALAHUDDIN RD.  

هتل 3 ستاره سیتی استار دبی

 

تلفن تماس هتل سیتی اسنار دبی:     009714 2270002  

 

تعداد اطاق :  100

 استخر : ندارد

 باشگاه : ندارد  

دیسکو : ایرانی  روسی هندی عربی

 ترانسفر به ساحل : دارد

 ترانسفر به مراکز خرید : دارد

فاصله تا فرودگاه :  10-15دقیقه  

 ترانسفر فرودگاهی : دارد

 مزایا : نزدیکی به مراکز خرید  دبی ، ایستگاه مترو ،میدان ماهی ،  میدان جمال عبدالناصر     

Read 12235 times