هتل هبتور گرند دبی+عکس رزرو و نقشه

هتل 5 ستاره هبتور گرند دبی

Habtoor Grand Beach Resort & Spa Dubai

 

هتل هبتور گرند دبی یکی از هتل های 5 ستاره دبی است که در ساحل جمیرا قرار دارد.این هتل و تفریحگاه لوکس، چشم انداز زیبایی به دریا و باغ دارد و فاصله آن از فرودگاه بین المللی دبی 30 دقیقه است. هبتور گرند ریزورت اند اسپا دارای 446 اتاق و سوئیت لوکس و بزرگ در 14 تیپ مختلف است که به مبلمان زیبا، حمام بزرگ، اینترنت، گاوصندوق و سیستم تهویه مطبوع مجهز است.18 رستوران و بار هتل، غذا خوردن در «هبتور گرند» را به تجربه ای جذاب تبدیل می کند چرا که مهمانان می توانند در این رستوران ها انواع غذاهای دریایی، تایلندی، سنتی لبنان و... را بچشند.همچنین برخی رستوران های هتل ویژه سرو غذاهای محلی خاص است. مثلاً رستوران شاه جهان مخصوص سرو غذاهای هندی است و در رستوران لوچیانو غذاهای ایتالیایی ارائه می شود.

هتل هبتور گرند دبی

هتل هبتور گرند دبی


هتل هبتور گراند دبی بخاطر امکانات ویزهو بسیار عالی مانند مرکز بدنسازی، جکوزی، حمام بخار، استخر کودکان، صرافی، آرایشگاه، سالن زیبایی، آسانسور، سرویس بیدار باش ، پارکینگ سرپوشیده، اطوشویی، باشگاه شبانه، اتاق کنفرانس مجهز به مساحت 900 متر مربع و دو استخر روباز که اطراف آن را باغ های زیبا احاطه کرده است از بهترین هتل های دبی است.
ضمناً این هتل دارای یک ساحل بزرگ و اختصاصی بسیار زیباست.

هتل هبتور گرند دبی

هتل هبتور گرند دبیمهمانان هتل هبتور گرند دبی می توانند به ورزش های مختلفی از قبیل تنیس، اسکواش، فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، و نیز انواع ورزش های آبی از قبیل بادسواری، اسکی روی آب، جت اسکی و غواصی بپردازند.
با 10 دقیقه رانندگی از هتل می توان به وایلد ودی  بزرگترین پارک آبی دبی رسید.فاصله هتل از مرکز خرید امارات  که یکی از بزرگترین مجتمع های تفریحی، تجاری خاورمیانه محسوب می شود، با ماشین 10 دقیقه است. هتل تا شهر دبی تقریباً 15 دقیقه فاصله دارد.

هتل هبتور گرند دبی

هتل هبتور گرند دبیجهت اطلاع از نرخ تور دبی هتل هبتور گرند  با شماره ی 09198272710 -آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید