هزینه توریست در هتل های دبی

هزینه توریست در هتل های دبی

 

 

 

مدتی است که مسئولان صنعت توریسم در امارات متحده عربی و دبی تصمیم گزفته اند برای بهبود و پیشرفت این صنعت کارهای جدید انجام دهند. یکی از این کارها گرفتن وجهی از مسافران هتل های دبی است.این وجه جدا از هزینه ای است مه مسافران برای تور دبی پرداخت کرده اند. و بعهده خود مسافر است.

 

هزینه توریست مالیاتی است که هتلداران دبی برای هر شب اقامت توریست‌ها در هتل‎ها، مهمان‎خانه‎ها یا هتل آپارتمان‎های دبی در نظر گرفته اند. دولت دبی حق توریست را به عنوان بودجه‎ای برای «بازاریابی و توسعه بازار بین‎المللی امارات» و کمکی برای رشد صنعت توریسم این کشور مطرح کرده است. به این موضوع در هنگام رزرو هتل های دبی باید توجه کرد چرا که مسافران انتظار ندارند هزینه دیگری در زمان اقامتشان در هتل پرداخت کنند.

 

 

 در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی   قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 

این مالیات بصورت نقد از خود مسافر در هنگام ورود به هتل اخذ می شود که با توجه به درجه هتل های دبی متفاوت است. هزینه توریست هتل های دبی در حال حاضر به‌ ازای هر شب اقامت برای هر اتاق و هر نفر و همانطور که گفتیم با توجه به رتبه هتل ها بین 10 تا 30 درهم متفاوت است. در زیر این هزینه با توجه به درجه هتل ها ذکر شده است :

 

هتل های 3,2,1 ستاره : 10 درهم

هتل های 4 ستاره :       20 درهم

هتل های 5 ستاره :       30 درهم

 

 

 

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره 09198272710 -آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

 

 

Read 4608 times