هتل رفلکشن دبی +عکس و نقشه و رزرو

هتل رفلکشن دبی

Reflections Hotel Dubai

 

هتل رفلکشن دبی یکی از هتل های 3 ستاره دبی است که با خدمات و امکانات خاص از میهمانان خود پذیرایی می کند.اگر تور دبی را انتخاب کرده اید،و میخولهید برای استراحت به این منطقه سفر کنید.مطمئنا هتل 3 ستاره رفلکشن دبی یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

 

 

این هتل در خیابان الجداف دبی قرار دارد، از امکانات این هتل میتوان به استخر در فضای باز ، رستوران و خدمات 24 ساعته اشاره کرد. امکان دسترسی به اینترنت در همه قسمت های هتل وجود دارد. مرکز تجارت جهانی دبی و ایستگاه مترو تنها 4 کیلومتر با هتل رفلکشن فاصله دارند.این هتل بسیار جالب است و دکوراسیون هر طبقه این هتل به توجه به فرهنگ و معماری کشورهای مختلف آسیایی ، اروپایی و آمریکایی طراحی شده است.

 

http://alefbayesafar.com/

 http://alefbayesafar.com/

نکته قابل توجه درباره این هتل این است که هر اتاقی به سبک معماری یک کشور خاص طراحی شده و دکوارسیون اتاق ها با توجه به فرهنگ و طراحی آن کشورها انجام شده است. هر اتاق با تلویزیون مسطح و مینی با ر مجهز شده و از دیگر امکانات هتل ها میتوان به وسایل چای و همچنین امکانات مجهز برای حمام اشاره کرد.منظره اتاق رو به شهر است و میتوانید از این مناظر لذت ببرید.

 

http://alefbayesafar.com/

http://alefbayesafar.com/

برای اطلاع از تفریحات دبی ، مکان‌های باستاني دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را ببینید.

 

http://alefbayesafar.com/

http://alefbayesafar.com/

 

در میان هتل های دبی، هتل رفلکشن بخاطر نزدیکی به مراکز خرید دبی و بازارها مورد استقبال گردشگران قرار میگیرد و این هتل گزینه ای بسیار مناسب برای کسانی است که به خرید لباس و رفتن به ساحل علاقمند و یا به دلایل شغلی و تجاری به دبی سفر کرده اند.

http://alefbayesafar.com/

Read 6389 times