هتل داماک میسون کور جاردین دبی با عکس و نقشه و رزرو

هتل داماک میسون کور جاردین دبی

DAMAC Maison Cour Jardin Hotel Dubai

 

هتل داماک میسون کور جاردین دبی جزو هتل های زنجیره ای داماک و یکی از هتل های 4 ستاره دبی است و در مرکز شهر دبی قرار دارد. این هتل در مجاورت نهر دبی واقع شده است. این هتل گزینه خوبی برای شرکت در تور دبی است که به مسافران و گردشگران دبی عرضه می شود.اطراف هتل داماک کور جاردین، هتل های معروفی قرار دارند، در هتل نیز برای دیدن مکان های دیدنی دبی شاتل رایگان درنظر گرفته شده است.خدمات این هتل با صبحانه به میهمانان عرضه می شود.هتل داماک کور جاردین با مرکز شهر دبی حدود 4 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی دبی 15 کیلومتر فاصله دارد.

 http://alefbayesafar.com

هتل داماک کور جاردین تنها 10 دقیقه به وسیله تاکسی تا دبی مال، مرکز تجارت جهانی و برج خلیفه فاصله دارد.هتل داماک کور جاردین در مجموع دارای 355 اتاق است. تمام اتاق های این هتل دارای تلویزیون صفحه تخت، آشپزخانه، صندوق امانات، تلفن، حمام اختصاصی، سشوار و اینترنت رایگان هستند. اتاق های هتل داماک کور جاردین به صورت زیر به مسافران عرضه می شود :

  • اتاق دلوکس
  • سوئیت یک خوابه
  • سوئیت دو خوابه
  • سوئیت سه خوابهhttp://alefbayesafar.com

 http://alefbayesafar.com

 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 http://alefbayesafar.com

 


کافه رستوران هتل داماک کور جاردین،صبحانه، ناهار، شام و اسنک سرو می‌کند. این کافه رستوران قهوه اسپرسو ایتالیایی فوق العاده ای درست می‌کند و روزانه بیش از 50 هزار فنجان قهوه سرو می‌کند.همچنین میتوانید در کافه از نوشیدنی های متفاوت لذت ببرید.

http://alefbayesafar.com

http://alefbayesafar.com

هتل داماک میسون کور جاردین تفریحات متنوعی را به مسافران ارائه می‌کند که می‌توان به استخر روباز، استخرسرپوشیده، مرکز SPA، سونا، جکوزی و باشگاه بدن سازی اشاره کرد.مرکز SPA این هتل خدماتی چون جکوزی، سونا و اتاق بخار ارائه می‌کند.

کودکان نیز می‌توانند در باشگاه کودکان به بازی کردن مشغول شوند.http://alefbayesafar.com

Read 4799 times