هتل حیات ریجنسی دبی+ عکس نفشه و رزرو

هتل حیات ریجنسی دبی

Hyatt Regency Hotel Dubai

 

هتل حیات ریجنسی دبی در منطقه دیره دبی قرار دارد و یکی از هتل های 5 ستاره دبی است که دارای اتاق های شیک و زیبایی است. هتل 5 ستاره حیات ریجنسی دبی به پالم دیره مشرف است و یکی از هتل های دبی است که تنها ۱۵ دقیقه با اتومبیل تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد . این هتل گزینه مناسبی برای انتخاب تور دبی است.

 

هتل حیات ریجنسی دبی در منطقه کورنیش دیره  واقع شده است و بر خلیج فارس در دهانه‌ی رود دبی مشرف است و فقط چند قدم تا بازار طلا دبی  فاصله دارد. این هتل فقط دو دقیقه تا مناطق تجاری و مراکز خرید و ۱۵ دقیقه تا فرودگاه بین‏ المللی دبی و مرکز همایش بین‏ المللی دبی فاصله دارد.

هتل حیات ریجنسی دبی

هتل حیات ریجنسی دبی

هتل 5 ستاره ی حیات رجنسی هتلی مدرن و شیک, شامل 414 اتاق و سوییت می باشد.این هتل با امکانات متنوعی مانند زمین پاتیناژ, استخر , رستوران زیبای گردان میان هتل های دبی طرفدارن بسیاری دارد. مرکز تناسب اندام هتل حیات ریجنسی دارای یک ورزشگاه مدرن، چند زمین تنیس ویک زمین گلف زیبا با ۹ گودال میباشد. مرکز زیبایی و ماساژ هتل نیز انواع مختلف روش های ماساژ درمانی را به علاقه مندان این طب سنتی ارائه میدهد.

 هتل حیات ریجنسی دبی

هتل حیات ریجنسی دبی 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 

هتل دارای ۵ رستوران است که از این میان این رستوران ها Al Dawar، تنها رستوران گردان (چرخنده) شهر دبی می باشد تریا و کافه هتل نیز به سرو انواع نوشیدنی میپردازد و انواع موسیقی ها در تریا Carpenter، لب خوانی میشوند. رستورانی به نام شهرزاد که یکی از رستوران های لوکس و زیبای ایرانی است در بین چند رستوران دیگر این هتل فعالیت میکند. این رستوران یکی از معدود رستوران هایی است که موفق به کسب جایزه شده است .این رستوران با چنین موضوع زیبایی غذاهای ایرانی را در فضای قصرهای پر ابهت شرقی و رمزآلود سرو میکند و ظروف زیبا و دکوراسیون شرقی با بوی نان داغ و تازه مسطح ایرانی و انواع کباب ها و غذاهای دریایی و میوه جات وسبزیجات و دسرها در هم آمیخته شده تا فرهنگ غذایی ملت ایران و سنن زیبای سفره ایرانی را به تماشا گذارده و لذت غذاها را با فرهنگ و سنن این مرز و بوم در یاد ها و خاطره ها زنده نگه دارد .موسیقی زنده نیز در این بین نقش مهمی در این القای فرهنگی ایفا میکند .

هتل حیات ریجنسی دبی

در تمامی محیط رستوران پنجره های مشبک قهوه ای و چوبی و قالی های ایرانی و چلچراغ های قدیمی قلمکار اصفهان به چشم میخورد . برای علاقمندان فضای بالکن هم دارای چیدمان مخصوص میباشد . در این رستوران , سرو غذا به صورت خانوادگی و سنتی و وی آی پی و هم به صورت معمول انجام میگیرد .فضایی محصور با پرده برای پذیرایی از بانوان در این رستوران تدارک دیده شده که در مواقع لزوم پرده ها میفتند و حریم میهمانان حفظ و از دیگر میهمانان رستوران جدا میگردد .رای اوقاتی که هتل و رستوران شلوغ و مملو از مسافر است و میهمانان منتظر خالی شدن میز هستند , حجره هایی فراهم شده که نشستن و انتظار کشیدن هم دز آنجا خالی از لطف نیست .درهای ورودی پرنقش و نگار با چیدمان و دکوراسیونی شرقی , ورود شما را به قصر شهرزاد خوشامد میگویند و به شما یادآوری میکنند که در این فضا حکایاتی را خواهید شنید که در هیچ کجای دیگر نشانی از آن ها نیست و نخواهد بود .

 

 

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره

09198272710

آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

Read 2170 times