نمایشگاه جیتکس دبی

نمایشگاه جیتکس دبی

Gitex Technology Week

 

16 تا 20 مهر 96

8 تا 12 اکتبر 2017

 

یکشنبه 16 مهرماه برابر با 8 اکتبر 2017 سی و پنجممین نمایشگاه جیتکس و هفته فناوری امارات در شهر دبی افتتاح می شود و به مدت 5 روز تا پنجشنبه 20 مهر ماه برابر با 12 اکتبر 2017 میزبان علاقه مندان خواهد بود. 

 

نمایشگاه جیتکس دبی ،بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات خاورمیانه است که در کشور امارات متحده عربی برگزار می شود. جیتکس شاپر نیز که فروشگاه جیتکس است معمولا چند روز پیش از نمایشگاه جیتکس شروع به کار میکند، که امسال فروشگاه جیتکس 9 تا 15 مهر برگزار می شود.


تاریخ برگزاری : ۸ تا ۱۲ اکتبر - ۱۶  به ۲۰ مهر

محل برگزاری :‌ Dubai World Trade Center

بازدید کننده : بالغ بر ۱۴۷۰۰۰ نفر

شرکت کننده : ۴۴۷۳ نغر

هفته تکنولوژی جیتکس، پلی میان شرق و غرب برای بیش از ۳۷ سال گردهمایی پیشگامان و دست اندرکاران فناوری اطلاعات و تکنولوژی و ارایه بروزترین دست آوردهای این صنعت خاورمیانه همواره به دلیل پتانسیل بسیار بالایی که در پذیرش و استفاده از محصولات بروز دنیا دارد سبب شده این نمایشگاه  بزرگترین رویداد این صنعت در طی این سالها باشد.
لازم است جهت حضور و بازدید از نمایشگاه در سایت آ‌ن ثبت نام نمایید و از تخفیف ۴۰ ٪ آن برخوردار شوید. در غیر اینصورت میتوانید در روز ورود به نمایشگاه ثبت نام نمایید و نقدا مبلغ ورودیه را پرداخت نمایید. به زودی تور مسافرتی این نمایشگاه در وب سایت الفبای سفر اعلام خواهد گردید.

نمایشگاه جیتکس دبی 2014

چند سالی است که فروشگاه محصولات دیجیتال جیتکس تحت عنوان جیتکس شاپر در مدت 8 روز و دو هفته جلوتر از برگزاری نمایشگاه جیتکس برگزار می شود،در حالی قبلا این فروشگاه همزمان با برگزاری نمایشگاه جیتکس و به مدت 10 الی 11 روز از صبح تا حدود ساعت 11 شب در محل فرودگاه شهر دبی برگزار می شد.

نمایشگاه جیتکس دبی 2014

محصولات ” Gitex Shopper ” شامل سخت افزار “لوازم جانبی کامپیوتر” ، نرم افزار ، دوربین های دیجیتال ، آخرین فناوری های روز جهان از کمپانی های بزرگ و مطرح در شهر شیخ نشین دبی آغاز می شود و به مدت 8 روز از 11 صبح تا 11 شب در مرکز تجارت جهانی دبی برپا خواهد بود .

نمایشگاه جیتکس دبی 2014


 

بخش های اصلی نمایشگاه جیتکس :


 نمایشگاه جیتکس 2016 دارای موضوعات و بخش های متنوعی است که به این شرح است، شبکه و امنیت ، شرکت های کوچک و متوسط، سخت افزار، ارتباطات و مخابرات ، دولت الکترونیک ، کسب و کار دیجیتالی ، بازاریابی دیجیتالی، موبایل و ارتباطات سیار، اپلیکیشن و محتوا ، تجارت الکترونیک و نرم افزار ، فناوری رایانش ابری ، راهکارهای اقتصادی و کارآفرینی، فناوری بی سیم و بسیاری موارد مرتبط با این موضوعات برگزار می شود و برخی موضوعات به عنوان نخستین بار ارائه و بسیاری محصولات جدید توسط کمپانی های مطرح و مشهور جهان رونمایی خواهد شد.

نمایشگاه جیتکس دبی 2014

از آنجا که همه ساله از سرتاسر نقاط جهان خبرنگاران و متخصصان برای بازدید از نمایشگاه جیتکس دبی که یکی از رویدادهای دبی است به این منطقه سفر می کنند، در این زمان هتل های دبی شلوغ می شود و گاها ممکن است امکان رزرو هتل و یا خریذ بلیط هواپیما دبی فراهم نشود. بهمین خاطر همکاران ما قصد دارند که تور نمایشگاهی جیتکس دبی را به متقاضیان این تور ارائه دهند.

 

 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 

 

با تماس با همکاران ما میتوانید برای تور دبی و تور نمایشگاه جیتکس دبی اقدام کنید

با ما تماس بگیرید

 09198272710

آقای فیاض

 

 

Read 7119 times