تور دبی نمایشگاه بیگ 5 دبی


نمایشگاه بیگ 5 دبی

Big Five Exhibition Dubai

 

 

زمان نمایشگاه بیگ 5 دبی : ۲۶-۲۹ نوامبر(۵-۸ آذر) 96

ساعات نمابشگاه : ۱۱-۱۹

 موضوع نمایشگاه بیگ 5 دبی : صنایع ساختمانی

مکان برگزاری نمایشگاه بیگ 5 : دبی، امارات متحده عربی

 آدرس وب سایت :  https://www.thebig5.ae

 

امسال نمایشگاه بیگ 5 دبی ، امارات متحده عربی با گرایش ساخت و ساز ساختمان در تاریخ ۲۶-۲۹ نوامبر در دبی برگزار می شود و بهمین خاطر بعنوان یکی از رویدادهای دبی در سال 2017 مطرح است. این نمایشگاه در خاورمیانه به عنوان یک پایگاه شبکه ای برای تامین کنندگان محصولات ساخت و ساز و خریداران معرفی شده است. در این نمایشگاه پایگاهی برای صنعت ساختمان و ساخت و ساز وبا رویداد های آموزشی فراهم شده است.

نمایشگاه BIG5بزرگترین رویداد ساختمانی خاورمیانه و تنها مکان دیدار هزاران تامین کننده بین المللی صنایع ساختمانی با با حضور ۱۴۲ کشور، ۲۵۸۶ غرفه گذار و ۷۸۵۷۹ شرکت کننده می باشد. به راحتی تمام با صاحبان برترین برندها و تولید کننده ها ارتباط بگیرید ،معامله کنید و از جدید ترین محصولات ساختمانی مطلع شوید.

بهتر است برای امادگی بیشتر قبل از حضور در نمایشگاه با مراجعه به وب سایت آن روی قسمت محصول یا خدمت مورد نظر خود کلیلک نمایید تا به راحتی شرکت کنندگان مربوطه را شناسایی و با آنها ارتباط بگیرید. چنانچه آنلاین و در زمان مناسب قبل از نمایشگاه ثبت نام نمایید مبلغ ۱۵۰ درهم هم ذخیره کرده اید.

 

هتل امارات گرند دبی
Emirates Grand Hotel Dubai

 

http://alefbayesafar.com

 

 

قیمت تور نمایشگاه بیگ 5 برای هر نفر در اتاق 2 تخته :

 تماس بگیرید 

*** توجه داشته باشید که قیمت تور بدون شارژ نمایشگاهی می باشد.

 

*****************************************

 

5star Conrad Hotel Dubai
هتل 5 ستاره کنراد دبی

هتل کنراد دبی در مرکز منطقه اقتصادی و فروشگاهی دبی واقع شده است. این هتل دارای امکاناتی مدرن می باشد و چشم اندازی ‏زیبا و دیدنی از خلیج فارس و جاده شیخ زائد از اتاق های آن نمایان است. ‏‏ ‏ ‏ ‏‏ ‏

 

هتل کنراد دبی

 

 

 

قیمت تور نمایشگاه بیگ 5 برای هر نفر در اتاق 2 تخته :

 

 تماس بگیرید 

  

*** توجه داشته باشید که قیمت تور بدون شارژ نمایشگاهی می باشد.

 

*****************************************

شرکت کنندگان نمایشگاه بیگ 5 دبی عبارتند از: ساختمان و ساخت و ساز، صنعت آب و محیط زیست، هوا و تهویه و تمیز کردن و نگهداری،مواد و محصولات شیشه ای و فلزی، حمام و سرامیک، سنگ مرمر و ماشین آلات مربوطه را شامل می شود.

 

 

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه در زمینه صنایع ساختمان در خاورمیانه برگزار می شود ،علاوه بر اینکه بازدید کننده های بسیاری را که به خود جذب میکند، صدها کنفرانس و سمینار و جلسات آموزشی در آن برگزار شد. عواملی که باعث شده نمایشگاه بیگ 5 دبی بسیار مورد استقبال قرار بگیرد جلسات پرمحتوا، سمینارها ، معرفی محصولات ، کارگاه های آموزشی و بسیاری عوامل دیگر هستند. این نمایشگاه امسال نیز در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود.در صورتی که بخواهید پس از حضور در نمایشگاه هزینه ورود به محیط نمایشگاهی را بپردازید ، باید 100 درهم برای آن کنار بگذارید.

 

 

نمایشگاه بیگ فایو دبی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام به طور اختصاصی به صنعت خاصی از زیر مجموعه های صنایع ساختمان می پردازند. بخش های که در زیر به طور خلاصه توضیح داده ایم اصلی ترین بخش های این نمایشگاه است.

صنایع پوششی ، چسب و درزگیر


سالن 8 این نمایشگاه ، مربوط به صنایع پایه و وابسته در حوزه صنایع پوششی ، چسب ها و درزگیر ها می باشد که در صنایع ساختمان کاربرد دارند.


ساخت و ساز عمومی

بخش بزرگی از این نمایشگاه به موضوعات و تکنولوژی های عمومی امروز ساخت و ساز مربوط است. از ماشین آلات سنگین ساختمانی تا ابزارهای ریزه کاری. 8 سالن از سالن های مرکز تجارت جهانی دبی ، به این بخش ها اختصاص دارد.

 


گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع


نمایشگاه Big5 در سالن های 2 و3 به طور کامل و اختصاصی به صنایع گرمایشی ، هواساز ، خنک کننده و تهویه مطبوع اختصاص دارد. امسال در این سالن ها ، برندهای معتبر و بزرگی شرکت می کنند که آن را به عنوان فرصتی استثنایی برای متولیان امور ساخت و ساز تبدیل ساخته است.

 

آشپزخانه و حمام

بازدید کنندگانی که قصد بررسی و خرید و یا آشنایی با محصولات داخلی ساختمان دارند ، حتما باید سری به این بخش از نمایشگاه Big5 بزنند.

 

سنگ ، مرمر و سرامیک

صنایع وابسته به سنگ و سرامیک و مرمر که برای تزیینات داخلی و خارجی ساختمان در صنایع ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند ، در سالن های Maktoum و Rashid برگزار می شوند.

 

 

استیل

اگر به دنبال استیل و لوازم و وسایلی که با آن ساخته می شوصنایع استیل در نمایشگاه صنایع ساختماند و صنایع وابسته استیل هستید ، سالن Saeed مقصد شما خواهد بود.

 

تکنولوژی های آب

تکنولوژی آب در نمایشگاه Big5مسئولین برگزاری نمایشگاه ، نسبت به اهمیت آب و تکنولوژی های وابسته به آن آگاه می باشند و به همین دلیل فضایی اختصاصی را در سالن های 4 و Al Multaqa Ballroom به این موضوع اختصاص داده اند.

 

در ، پنجره و روکش ها

صنایع در و پنجره در نمایشگاه صنایع ساختمانآخرین بخشی که در این مطلب معرفی می کنیم ، فضایی است که به یکی از پر بازدید ترین بخش های نمایشگاه اختصاص داده شده است. از آنجا که امروزه به کاربردن درب ها و پنجره هایی که تا حد امکان عایق رطوبت ، دما و صدا باشند اهمیت بسیاری پیدا کرده است ، شرکت های حاضر در این بخش سعی در معرفی جدید ترین تکنولوژی های این عرصه را دارند.

 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره ی 10 27 827 0919-آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

 

Read 9499 times