نمایشگاه توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات دبی


یکی از مهمترین رویدادهای دبی نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری املاک دبی است. در نمایشگاه CityScape Global فرصتی بزرگ برای سرمایه گذاری و شراکت در صنعت ساخت و ساز ساختمان بدست خواهید آورد. در این نمایشگاه سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، مقامات دولتی و کارشناسان املاک و مستغلات گرد هم می آیند تا مهارت های خود را از طریق جلسات توسعه صنعت و مذاکرات و اطلاعات کارشناسان در روند بازار و سرمایه گذاری به اشتراک می گذارند.

 

نمایشگاه توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات

تاربخ برگزاری : ۱۱-۱۳ سپتامبر - ۲۰-۲۲ شهریور

محل برگزاری : مرکز تجارت جهانی دبی ، سالن ۷

نمایشگاه توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات دبی با حضور بیش از ۴۳۰۰۰ نفر بزرگترین و تاثیر گذارترین رویداد توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در حال تو،سعه به ویژه در منطقه خاورمیانه می باشد. روبرویی سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان و مقامات رسمی دولتی و حرفه ای های املاک ، این نمایشگاه را به بهترین مکان برای یافتن شرکای کاری و سرمایه گذاران این صنعت تبدیل نموده است.

 نمایشگاه توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات دبی
همچنین در بازه زمانی نمایشگاه میتوانید در سمینار رایگان با موضوعات گسترده و مهم این صنعت شرکت نمایید. در صورت تمایل به حضور در شرکت می بایست به عنوان بازدید کننده ثبت نام نمایید. همچنین کنفرانس مربوط به این نمایشگاه نیز برگزار خواهد شد.

 نمایشگاه توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات دبی


ابن رویداد با محوریت طراحی و نوآوری در ساخت ساخنمانها و امکانات پزشکی با حضور ۳۸۰۰ نفر برگزار می شود. شرکت کنندگان آخرین دست آورد های خود را در زمینه توسعه ، طراحی و مدیریت امکانات پزشکی با یکدیگر به اشتراک می گذارند. همچنین۶ کنفرانس ، سمینار و کارگاه آموزشی نیز در محل برگزاری نمایشگاه برگزار می گردد.


 نمایشگاه توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات دبی


برای شرکت در تورهای نمایشگاهی با ما تماس بگیرید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

Read 3130 times