Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

منطقه الکرامه

يک منطقه با روح با يک احساس با هم بودن، خريد زياد، و اختياز گزينه‌هاي شام ارزان قيمت عالي- يک ضرورت براي هر بازديدکننده دبي.)

کاراما براي داشتن چيزهايي براي هر کسي آشناست. کاراما در درجه اوّل يک منطقه اقامتي است که شامل زمين‌هاي نسبتاً ارزان بلوک‌هاي آپارتماني کوتاه باشد ولي يک منطقه دارد که در ميان مقيمان و خصوصاً بازديدکنندگان دبي بسيار محبوب است. آنجا همچنين يک مجموعه خوب و ويژه از رستوران‌هاي ارزان دارد که غذاهاي خوشمزه از عربي و هندي تا سريلانکايي و سنگاپوري را سرو مي‌کنند.

 

{tab=اقامت}

خريد در اينجا مراکز خريد بسيار عالي در ناحيه خريد کاراما (karama Shopping Area) و خيابان‌هاي اطراف وجود دارد که قيمت‌هاي ارزان مي‌توانند همچنان کاهش يابند که بستگي به توانايي چانه زدن شما دارد.)

کاراما گزينه‌ي خوبي براي کساني است که در جستجوي اجاره‌هاي معقول و محله‌هاي مرکزي هستندن. هر اندازه آپارتماني (از تک اتاق تا آپارتمان سه خوابه) در ساختمان‌هاي کوتاه اين منطقه قابل دسترسي ميباشد کارما يکي از معدود مکان‌هايي است که شما امکان گشتن آن را با پاي پياده داري، چون انواع فروشگاه‌ها و سرويس‌ها را درست در آستانه در ورودي خواهيد داشت.

دسترسي به بيشتر مناطق مرکزي دبي آسان و سريع است سروصدا و ترافيک ممکن است برخي از مردم را منصرف کند ولي از نظر قيمت و راحتي طرفداران بسياري دارد براي جزئيات بيشتر به مناطق اقامتي (Reseudital Areas) رجوع کنيد

{tab=خرید}

(معايب ترافيک و پارک کردن در شب مي‌تواند ديوانه‌کننده باشد.)

قلب کاراما منطقه‌ي خريد هواي آزاد* شامل دو خيابان مرکزي خط‌کشي شده با بسياري فروشگاه کوچک ميباشد. همه‌ي آن‌ها با کالاهايشان به پياده‌روها سرريز مي‌شوند. اينجا منطقه‌اي عالي براي خريد هر چيزي از لباس يا چمدان تا شترهاي نرم (کرکي) هر خريدار يا جواهرات نقره‌اي عمان است. خط پيوست‌هاي از دستفروش‌ها که ساعت‌هاي تقلبي،- کيف- دستي‌هاي غيراصل و DVDهاي کپي را پيشنهاد مي‌دهند مي‌تواند آزادهنده باشد، خصوصاً اگر علاقهمد به هيچ يک از اقلام نباشيد. سوپرمارکت‌هاي بازسازي شده‌ي سبزي و ماهي هم ارزش ديدن را به خاطر فضا و بعضي قيمت‌هاي منطقي و توليد تازه‌شان دارند يا براي مبلمان ارزان و دست دوّم خيابان‌هاي کناري. براي جزئيات بيشتر به ناحيه خريد کاراما (Karama Shopping Area) رجوع کنيد.

{tab=مکانهای مورد توجه کرامه}

ناحيه خريد کاراما (Karama Shopping Area) انگيزه اصلي براي بيشتر مردم است. گردش اطراف بازار را با يک وعده غذاي ارزان در يکي از چندين رستوران پراکنده شده در کنار جاده ترکيب کنيد. به طور ويژه مثال‌هاي خوب شامل غذاي پاکستاني در Karachi Darbar، غذاي سريلانکايي در Chet Lanka و با غذاي فيليپيني در Tagpuan مي‌شود.

مرکز تجاری کرامه

آنجا همچنين تعداد زيادي رستوران‌ هندي ارزان وجود دارد که غذاهاي خوشمزه‌اي به نام ‘Thali’ سرو ميکنند (با قيمت از 10 درهم) و بسياري رستوران‌هاي عربي کوچک براي شاوار ما، فلافل و آب ميوه‌هاي تازه.

ناحيه در امتداد جاده مرکز تجاري (Trade Center Road)، استانداردهاي کمي بالاتر را با قيمت‌هاي بسيار منطقي ارائه مي‌دهد. پارک مثل زبيل (Zebeel Park) درست در عرص جاده Al Qataiyat در اواخر 2005 افتتاح شد، و با يک پل پياده‌روي از کاراما به ناحيه نزديک مسير طولاني مرکز تجاري (Trade Center Roundabout) وصل شده، اين پارک درست برخلاف کاراما پر از فضاهاي سبز باز و مناطق بازي براي بچّه‌ها، يک باريکه راه براي دويدن، يک پيست پرتاب گوي، يک درياچه براي قايق‌سواري با رستوران‌ها و کافه‌هاي کنار درياچه و ديگر تسهيلات براي بزرگسالان است.

{/tabs}