Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

عود ميثا و ام‌ هرير

ممکنه کوچک باشد ولي اين منطقه به طور شگفت‌آوري گزينه‌هاي تفريحي و سرگرم‌کننده خوبي براي کودکان و نوجوانان، فروشگاه‌هاي عالي و گزينه‌هاي بسيار براي غذا خوردن بيرون از خانه.)

عودميثا و ام‌هرير در مرکز دبي نزديک کاراما واقع شده است، از شمال مجاور با نهر، جاده ام‌هرير در غرب و E11 (جاده دبي- شارجه**) در جنوب و شرق نزديک در اين منطقه، که به خاطر ساختمان‌هاي اقامتي مجهزش مشهور است، شما اجناس بسياري با کيفيت بالا، تسهيلات پذيرايي، تفريحي، اجتماعي و آموزشي خواهيد يافت. بعضي از معروف‌ترين فروشگاه‌هاي دبي در Wafi City در ام‌هرير و Lamcy Plaza در عودميثا يافت ميشوند، که هر دو هم غذاخوري‌هاي بسيار خوبي دارند. شما بعضي از بهترين امکانات تفريحي را نيز در پارک Creek side park خواهيد يافت، تفريحگاه الناصر (Al Naser) سرزمين عجايب و پارک آبي Wafi City.

{tab=اقامت}

اسامي اجناس منحصربفرد در پاساژ وافي، خريد ارزانتر در لامسي (Lamcy)، امکانات تفريحي بسيار و برخي از بهترين رستوران‌هاي مستقل زيادي مي‌شود که يک وعده غذاي خوب و خوشمزه براي دو نفر زير 100 درهم هزينه برميدارد.)

محله باشکوه مرکزي با دسترسي آسان به بزرگ‌راه‌ها، اقامتگاه‌ها بيشتر در اودمتا واقع شده که در آنجا بلوک‌هاي آپارتماني کوتاه و جديد زيادي و همچنين تمام تسهيلاتي که شما به آن نياز داريد با دسترسي آسان وجود دارند براي جزئيات بيشتر، به اودمتا و ام‌هرير تحت عنوان مناطق اقامتي رجوع کنيد.

{tab=خرید}

( معایب سفر کردن کمي سخت است به خاطر تقاطع‌هاي و چهارراه‌هادر اتوبان و لغزندگي‌هاي پنهان جاده‌ها، ولي به آن عادت خواهيد کرد.)

اودمتا Lamcy Plaza سرزنده را دارد که خريدي عالي در فروشگاه‌هاي مختلف تمامي پنج طبقه‌اش ارائه مي‌دهد و خانه‌ي Loulou Al Dugong’s يک جاي بازي افسان‌هاي براي بچّه‌هاي کوچک. در ام‌هرير، پاساژ وافي (Wafi mall) با چند تا از منحصربفردترين اسامي دبي که گردشگران را به داخل ميکشد، اگر چه مديريت اين مکان هميشه به گون‌هاي است که برخلاف حالت آشفته ديگر پاساژها، آرام و آراسته به نظر آيد.

{tab=مکانهای مورد علاقه}

مجتمع هرمي شکل در Wafi city يک باشگاه تندرستي بزرگ و چند تا از بهترين رستوران‌ها و بارها را دارد، در حاليکه limmy Dix يک مکان خيلي خوب براي گردش شبانه است. پارک Creekside انفجاري از سبزي و خانه‌هايي براي فعاليت‌هاي سرگرم‌کننده و داراي منظره زيبايي از نهر دبي است.)

دور از جاده اودمتا يک سري از باشگاه‌هاي اجتماعي کشورهاي مختلف و دو تا از کليساهاي دبي وجود دارند. در نزديکي آن بيمارستان رشيد را خواهيد يافت (بيمارستان اورژانسي دولت)، بيمارستان خصوصي آمريکايي و تفريحگاه الناصر، اين مجموعه تسهيلات گوناگوني را ارائه مي‌کند که شامل يک پارک سرگرم کننده، شهربازي Fruit & Garden بولينگ و يک ميدان يخ بازي داخلي مي‌شود. و همچنين باشگاه شبانه Lodge چند رستوران مجوزدار نيز درست بيرون از پارک وجود دارد. (Khazana & Chinese Treasure را امتحان کنيد) در اطراف ناحيه‌ي Lamcy Plaze چند رستوران مستقل بزرگ وجود دارد که شامل Lan kwai Fong, Lemon grass و رستوران Russion Home مي‌شود. دو هتل بزرگ وجود دارد که شامل Lemon grassLan kwai Fong, و رستوران Russion Home مي‌شود. دو هتل بزرگ، Grand Hyatt, Movenpich، نزديکند. همانطور که مجموعه خريد، تفريح و سرگرمي و Wife city نزديک هستند.

نزديک پل Maktoun و دادگاه‌هاي دبي پارک Crekside را خواهيد يافت. در آنجا پارک کوچکتر ديگري در اودمتا، روي جاده ام‌هرير نزديک پل Maktoun، يا تسهيلاتي براي فعاليت‌هاي کودکان، واليبال و بسکتبال يک راه باريک براي دويدن و يک درياچه کوچک وجوددارد. سرزمين عجايب و پارک آبي يک پارک سرگرم‌کننده محبوب است که سواري‌هاي مختلفي را ارائه مي‌کند و به پارک آبي Splash Land ميپيوندد.

روستاي توريستي آلبوم (Al Boom) نزديک پل Garhoud مکاني محبوب براي جشن عروسي زوج‌هاي محلي است. بازديدکنندگان مي‌توانند از غذاي محلي در Al dehleez نمونه غذا بگيرند يا يک سفر دريايي همراه با شام را روي يکي از کشتي‌هاي يک دکلي که به زيبايي چراغاني شده داشته باشند.

زمين ديگر در امتداد نهر، درست در عرض جاده نزديک روستاي توريستي البوم (Al Boom)، يک سري زمين متصل به هم است که ممکن است يک کشتي چوبي يک يک دکلي قديمي در حال ساخت را در آنجا ببينيد. که متصل به هم است که ممکن است يک کشتي چوبي يک دکلي قديمي در حال ساخت را در آنجا ببينيد. که اصولاً براي تجارت استفاده مي‌شوند. ساخت اين کشتي‌هاي متمايز با عرشه بلند چند ماه طول مي‌کشد، ولي عمر آن‌ها مي‌تواند بيشتر از يک قرن باشد.

نزديک Wafi CityGrand Cineplex, است، يک سينماي 11 صفحه‌اي و هتل مبهوت کننده‌ي Hyatt Hotel سقف فاخري که شبيه يک باغ زيبا و باشکوه گرمسيري است. همچنين اين منطقه يک مرکز درماني دبي (Dubai Health) وجود دارد که مرحله اوّل آن هم اکنون آغاز شده است. اين يک تسهيل پزشکي پيشرفته است که با همکاري سازمان‌هاي پزشکي بين‌المللي پيشرفت مي‌کند، و تا سال 2010 کامل مي‌شود.

{/tabs}