Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

منطقه قرهود

( يک منطقه با روح با يک احساس با هم بودن، خريد زياد، و امتياز گزينه‌هاي شام ارزان قيمت عالي- يک ضرورت براي هر بازديدکننده دبي.)

منطقه‌ي aka Al Garhoud Garhoud به سمت شمال پل Garhoud کشيده شده، بين نهر و ديره، و مجاور فرودگاه است. در مرکز منطقه يک محله‌ي اقامتي کوچک ولي خوشايند و خواستني وجود دارد در حاليکه در غرب يک منطقه تجاري وجود دارد که با جاده Garhoud مجاور است. اين منطقه چند هتل مشهور دارد، تعدادي مغازه، استاديوم تنيس دبي، روستاي قرن (century village)، روستاي ايرلندي، باشگاه هواپيمايي، و چندين مدرسه بزرگ در سمت شرق است.

{tab=اقامت}

 

(مزايا خريد! در اينجا بسياري خريد عالي در ناحيه خريد کاراما (karama Shopping Area) و خيابان‌هاي اطراف وجود دارد که قيمت‌هاي ارزان مي‌توانند همچنان کاهش يابند که بستگي به توانايي چانه‌زدن شما دارد.)

Garhoud در مرکز واقع شده و اقامتگاه‌هايي که در ويلاهاي گوناگون، با تجهيزات بسيار خوب ارائه مي‌کند واقعاً فضاي مطلوبي دارد.

علي‌رغم فاصله‌ي چند دقيقه‌اي با فرودگاه، مکان آرامي براي زندگي و اقامتگاه خوبي براي دسترسي به بيشترين قسمت از دبي مرکزي است. اجاره‌ي ويلاها در مقايسه با Jumeira و Umm Suqeim معقول هستند، ولي در حال رشدند. براي جزئيات بيشتر به Garhoud تحت عنوان مناطق اقامتي رجوع کنيد.

{tab=خرید}

(معايب ترافيک و پارک کردن در شب مي‌تواند ديوانه‌کننده باشد)

Garhoud يکي از بهترين مناطق خريد دبي نيست (اگر چه از مرکز ديره دور نيست)، Garhoud راحتي را براي مقيمان فراهم مي‌کندولي چيز زيادي براي جذب خريد خريداران از هر کجا ارائه نمي‌کند. در هر حال، پيش‌بيني شده که اين امر با باز شدن شهر جشنواره دبي Dubai Festival City تغيير کند، که يکي از جديدترين مگا پروژه‌هاي خريد و تفريحات است.

اولين مرحله در اواخر سال 2005 با يک IKEA بزرگتر و جديد و يک نمايشگاه تويوتا آغاز شد. اين‌ها در سال 2006 به بزرگترين ACE بيرون از آمريکاي شمالي (کامل شده با مرکز باغباني)، شکتي plug- Ins، و سوپرمارکت بزرگ Hyrer Pands، پيوستند. در سال 2007، پاساژ محبوب Festival City چندين فروشگاه و اسامي اجناس جديد را وارد کرد.

{tab=مکانهای مورد علاقه}

در يکي از رستوران‌هاي محلي ارزان به ارزاني 5 درهم براي هر نفر يک وعده غذاي خوشمزه بخوريد، سپس به خريد وسايل پر خريداري مانند ساعت زنگدار، اذانگو، پيپ Shish با شتر چوبي برويد.)

 

زير پل Garhoud و امتداد نهر مکان محبوبي براي ماهيگيري است، اگر چه ممکن است آب آن قسمت تميزترين آب نباشد. همچنين در امتداد نهر Festival City بزرگ دبي به آرامي به زندگي وارد مي‌شود و ادامه خواهد داشت تا در چند سال آينده طي مراحلي بازگشايي شود که احتمالاً شامل يک تفرجگاه ساحلي و 3. 2 کيلومتر تفرجگاه آب نما مي‌شود، که مکان 40 رستوران، هتل، سالن‌هاي سرگرم‌کننده خانوادگي، روستاي جهاني، فضاهاي اداري و اقامتي، به اضافه‌ي فروشگاه‌هاي خانگي و خارجي با منظره‌ي آب خواهد بود.

در وسط Garhoud، استاديوم تنيس دبي وقع شده است، خانه‌ي مسابقات پرستاره سالانه‌ي تنيس دبي و به عنوان سالن کنسرت و مراسم هم کاربرد دارد.

اينجا همچنين چند مکان محبوب براي غذا خوردن و گرد آمدن دارد، با رستوران‌ها و بارهاي مجوزدار که همه‌شان سرويس شام در فضاي آزاد با حياط‌هايي با مناظر دلپذير و باغ‌هاي روستاي قرن و روستاي ايرلندي و در زيرزمين (انبار نوشيدني) درست در عرض درياچه در باشگاه هواپيمايي. سه هتل نيز در Garhoud با فروشگاه‌هاي محبوب که شامل Meridien DubaiLe، هتل Al bustan Rotana و هتل Millennium Airport مي‌شود.

يکي از مکان‌هاي متمايزکننده Garhoud که مطمئناً توه شما را جلب مي‌کند، ساختماني به شکل نيمه جلويي هواپيماست که بيشتر يک مرکز آموزشي مناسب در امارات است. واقع شده در شمال‌شرقي، فرودگاه بين‌المللي دبي هم اکنون متحمل هزينه سنيگن 4. 1 بيليون دلاري براي توسعه‌ شده است.

Garhoud پارک مخصوص خودش را دارد که جاي امني براي آرامش در يک قسمت آرام از حومه شهر است.

ورود به پارک رايگان است، و يکي از تنها پارک‌هاي رايگاني است که آقايان در تمام طول هفته اجازه‌ي وارد شدن به آن را دارند. اين پارک واقعاً کوچک است، و فضاي سبز آن محدود است، ولي زمين بازي کودکان آن بزرگ و پر از جديدترين و بهترين وسايل زمين بازي است.

{/tabs}