Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

منطقه دبی مارينا و الصفوح

(منطقه اقامتي اصلي، با گلچيني خوب از انواع خوردني‌ها و نوشيدني‌ها در بسياري هتلها. همچنين مناسب براي آن‌هايي که علاقمند آب بازي هستند.)

بود Marina (يا به عبارت بهتر Marsa Dubai) بعضي از محکم‌ترين ساختمان‌هاي دبي را در سال‌هاي اخير به خود ديده است. ساختمان‌هاي آپارتماني در طول هر اينچ منطقه دست‌ساز Marina ساخته شده‌اند، و اقامتگاه ساحلي جميرا 36 برج را در آخرين قطعه‌ي ساحل که در دسترس سازنده است، به صورت فشرده ساخته است. ساحل مکان تعدادي هتل پنج ستاره مبهوت کننده است، مثل Hilton Dubai Jumeriah One & Sheato Jumerirah, Le Meridien Mina Seyahi, Rita- Carlton, Onlu Royal Mirage نيز مي‌توانند در طول اين نوار يافت شوند و همينطور Gryvenor House، خانه باربودا (Buddha Bar) است. Al Sufauh خانه‌ي رسانه Media city، شهر اينترنت و دهکده آگاهي (knowledge Village) است (که هميشه در حال توسعه يافتن هستند)، ولي همچنين دسته‌هاي مجزايي از ويلاها و جوي مسالمت‌آميز دارد. قبل از اينکه خيلي طول بکشد، تعدادي همسايه جديد به آنجا انتقال مکان مي‌دهند، همان زماني که Palm Jumeirah ي مشهور درش را کاملاً به روي کساني که تمايل به اقامت دارند باز مي‌کند.

{tab=اقامت}

(مزايا شما هيچگاه از صداي به هم خوردن امواج دور نخواهيد بود.)

جدا از تعدادي ويلا و خانه شهري، Marina تماماً آپارتمان است. متناسب با شماره زمين و سمت ساختمان، بعضي از آن‌ها چشم‌اندازهاي باشکوهي دارند، و خيلي مجلل به پايان رسيده‌اند. در Al sufouh ترکيبي از ويلاهاي قديمي‌تر (اگر چه خيلي گران هستند) و همچنين ويلاهاي جديد وجود دارند. Palm (که به خط ساحلي Al sufouh پيوسته است) اقامتگاه‌ها را به صورت برجسته نمايان مي‌کند، اگر چه ويلاهايي که يک طرف آن با برگ پوشيده شده از همه خوشايندتر هستند.

{tab=خرید}

(معايب سايت‌ها و بخش‌هاي مختلف آسمانخراش‌هاي مارينا بيشترين عامل وجود جرثقيل‌ها گرد خاک و جلوگيري از نور خورشيد اين منطقه است. برج‌هاي ساخته شده‌ي مارينا از همه‌ جاي دبي بيشتر است.)

نه چندان مناسب براي خريداراني که مي‌خواهند همه چيز را عادلانه خريداري کنند Marina Walk يک کتاب فروشي و يک سوپرمارکت دارد، ولي به نظر مي‌رسد که زندگي کردن و نوشيدن اهميت بيشتري دارند.

{tab=مکانهای مورد علاقه}

بارها و رستوران‌ها با چشم‌انداز Gulf. پيشنهادات زيادي وجود دارد که شامل سالن استراحت در Roof top، و عرضه بالاي Bussola در Meridien Mina Seyahi براي صرف پيتزا و کوکتل مي‌شود.)

Walk براي پياده‌روي خوب است، خصوصاً در شب که افراد براي غذا خوردن بيرون از رستوران‌ها نشسته‌اند، و شما مي‌توانيد به قايق‌هاي بادي سوسو زننده و برج‌هاي درخشان چشم بدوزيد. بعدازظهر جمعه و شنبه از اکتبر تا آوريل Marina Walk داراي يک Marina Market است. با بساط‌هاي لباس، جواهرات، هديه‌ها و هنردستي.

براي علاقمندان به ساحل اينجا هنوز يک قطعه شني در مقابل هتل‌هاي موجود هست، اگر چه توسعه JBR مدعي تک‌هاي براي باشگاه ساحلي‌اش است) و براي طرفداران ورزش‌هاي آبي امکانات فراهم مي‌شود. با باشگاه بين‌المللي Marine دبي (DIMC) مکان اوليه براي قايق‌راني و کشتيراني در دبي باشد. DIMC همچنين بخش‌هايي از مجموعه مسابقات قايق‌هاي موتوري دور از ساحل را دارد که دران تيم پيروزي دبي مدعيان در سطح جهاني هستند. در روزهاي مسابقه براي پيک‌نيک به ساحل کناري برويد و عملکرد با سوخت بالا را تماشا کنيد- اين يک نمايش واقعي است- تقويت مسابقه را در سايت www.dimc-uae.com چک کنيد.

دنبال‌کنندگان باذوق ممکن است علاقمند به نبال کردن parasailing هم باشند- هتل Sheraton يک قايق دارد. و سواري به شما چشم‌انداز فراموش‌نشدني يک پرونده را از Marina و Palm Jumeirah خواهد داد.

{/tabs}