Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

منطقه سطوه

( يک منطقه مرکزي، با تقسيم عادلانه خوردني‌هاي مناسب و خريد جذاب. ديگر چه چيزي نياز داريد اگر مراکز خريد را گشته‌ايد؟)

Satwa منطقه‌ي تضادها است. در يک سر آن، خيابان‌هاي آرام حومه شهر ويلاهايي شيک را در خود جاي داده اند و در حاليکه فقط 15 دقيقه پياده‌روي شما را به خيابان AlDiyafah و جاده Satwa ميرساند، در حاليکه گذرگاههاي عمومي که با مغازه‌ها و تعداد زيادي کافه و رسطوهن ارزان رديف شده‌اند، نيز در آنجا جمع شده‌اند. وقتي هوا به قدر کافي خنک است، ناحيه‌ي باشکوهي براي پياده‌روي در اطراف است- عصرها کاملاً شلوغ مي‌شود و خيابان Diyafah مکاني براي افراد با اتومبيل‌هاي گران و سفارشي است تا مهارت‌هاي نه چندان خوب خود را به نمايش بگذارند.

{tab=اقامت}

(مزايا مشکل جستجوي اجناس ارزان در فروشگاه‌هاي کوچک در طول جاده Satwa و پايين خيابان plant (يا خيابان الحديبه))

 

اينجا يک مجموعه کامل از مکان‌هاي ممکن براي استقرار وجود دارد، از يک اتاق فروشگاه تا يک ويلاي بزرگ مستقل. يک جايي در وسط شهر چند آپارتمان آراسته در بلوک‌هاي کوتاه وجود دارد، ولي مکان مرکزي به اين معناست که اجاره‌ها واقعاً چندان کم نيستند.

{tab=خرید}
(معايب لزومي ندارد که به اين مکان بياييد اگر به دنبال آرامش و سکوت هستيد).

Satwa خانه‌ي پارچه‌ها و خياط‌هاست. با کسري از پولي که در يک فروشگاه مناسب پرداخت مي‌کنيد، مي‌توانيد جنستان را انتخاب کنيد و سپس به يکي از اين افراد اجازه دهيد که با دانستن اندازه‌هايتان يک شاهکار بوجود آورند، اينجا همچنين تعداد زيادي خرت و پرت فروشي مسحور کننده هست که عمدتاً توري حاشيه بافت ارزان مي‌فروشند، ولي جستجو هميشه تفريح خوبي است و در آنجا حراج‌هاي واقعي براي پيدا کردن وجود دارد. خيابان plant به خاطر گياهان و گلدانهايش مشهور است. (از اينرو اسمش مشابه است)، همچنين مغاز‌هاي حيوانات خانگي، فروشگاه‌هاي مبلمان و اثاثيه منزل و انبارهاي فلزآلات براي خريد خوار و بار در آنجا مغازه‌هاي کناري کوچکي هست، سوپرمارکت Lal (خيابان plant)، يک شعبه کوچک از Union Coop (دور از Satwa Roundabout) و سوپرمارکت West Zone. براي جبران هر کمبودي در اين مغازه‌ها، Spinneys در جاده ساحلي فقط چند دقيقه با وسيله نقليه فاصله دارد.

{tab=مکانهای مورد علاقه}

(The Must Dos در هواي آزاد (در قسمت بيروني) يکي از کافه‌هاي عربي يک شاوارماي خوشمزه، فلافل و کوکتل ميوه تازه بخوريد، در حاليکه مي‌بينيد، دنيا در حال گذر است.)

انتهاي خيابان AlDiyafah نزديکترين مکان به دريا(Da Al Ittehad (Union House است که معاهده خلق امارات متحده عربي در تايخ 2 دسامبر 1971 در آنجا امضاء شد. آنجا همچنين مکان بزرگترين پر جم (20 متر X 40 متر) امارات متحد عربي بالاي ستون محکم 120 متر است- کاملاً آشکار، خصوصاً در شب.

در انتهاي ديگر خيابان AlDiyafah (نزديک هتل Rydges Plaze) جاده هميشه شلوغ Stawa قرار دارد. در طول اين جاده مغازه‌هاي کوچک زيادي وجود دارند که اکثراً پارچه، لباس ارزان و وسايل کلي خانگي را مي‌فروشند. شما همچنين ناحيه‌اي پر از تعميرگاه‌ خواهد يافت. اگر احتياج به تعويض لاستيک، باتري جديد و برخي تعميرات کوچک ديگر داشته باشيد، اينجا مکان خوبي براي بازديد است. آن‌ها مي‌توانند هر چيزي را سر جاي خودش نصب کنند و انتظار چانه زدن بر سر قيمت را دارند.

خيابان plant بين جاده plant و الوصل Alvasl است، و براي گردش بسيار جذب است. اين مکاني است که زمان کريسمس بايد آمد، چون آن‌ها در آن زمان آنجا را درختان کاج کريسمس پر مي‌کنند. در جاده الوصل مسجد زيبا و تو در توي (ظريف) ايراني‌اي وجود دارد، با کاشي‌هاي آبي رنگ متمايزش، طاق‌ها و ستون‌هايي که بيمارستان ايراني آن طرف خيابان به طور مشابه تصوير مي‌کنند. اگر اين فضاي سبز است که در جستجويش هستيد، پارک کاملاً جديد Stawa در سايه آسمان‌خراش‌ها در جاده شيخ زايد (Sheikh Zayed) ساخته شده، و پارک‌هاي کوچکتر الخزان (Al khazan) و الوصل (Al vasl)، واحدهايي از سرسبزي با سايه و نيمکتها، افراد ورزشي هم مي‌تواند آنجا يک مسابقه فوتبال يا بسکتبال را در زمين‌هاي بازي اطراف خيابان AlDiyafah امتحان کند.

{/tabs}