معروفترین جاهای دیدنی دبی+عکس

معروفترین جاهای دیدنی دبی

 

رفتن جاهای دیدنی کشورهای مختلف یکی از اهداف سفر به این کشورهاست. بخاطر این ما تصمیم گرفتیم با معرفی معروفترین دیدنی های دبی شمار را در این مورد راهنمایی کنیم. بنابراین زیاد درگیر رزرو هتل های دبی نباشید. چرا که باید وقتتان را صرف گشت و گذار در دبی بکنید. اگر با تور دبی به سفر رفته اید میتوانید از لیدر خود برای رفتن به این مناطق راهنمایی بخواهید.

 

برج خلیفه دبی

Burj Khalifa Dubai

 بلندترین و شگفت انگیزترین آسمان خراش جهان برج خلیفه دبی است. این برج که پدیده ای از معماری جهان است یکی از جاذبه های توریستی و مکان گردشگری در دبی شناخته شده است.

 

 برج خلیفه دبی

برج العرب دبی

Burj Al Arab Dubai


در واقع برج العرب یکی از هتل های باشکوه دبی است یکی از نشانه های نمادین دبی است. شکل آن شبیه به یک بادبان کشتی طراحی شده است. ارتفاع برج بالغ بر 321 متر می باشد. این هتل پیوسته به عنوان مجللترین هتل دنیا شناخته شده است.

 

http://www.alefbayesafar.comبرج گردان دبی

Rotating Tower Duabi


برج گردان دبی یکی دیگر از دیدنی های دبی است. این برج دینامیکی دبی که دارای 420 متر و 80 طبقه می باشد، اولين ساختمان كاملا گردان در دنيا می باشد که هر طبقه به طور جداگانه میچرخد. طراح اين برج گردان ديويد فيشر معمار 58 ساله ايتاليايي می باشد.

http://www.alefbayesafar.com


مسجد جمیرا دبی

Jumeirah mosque Dubai


مسجد جمیرا دبی بزرگترین و زیباترین مسجد دبی است، نمونه دیدنی و جذاب از معماری مدرن اسلامی می باشد و یکی از دیدنی ترین جاهای دبی برای عکاسی است.

 http://www.alefbayesafar.com


دبی مارینا

Dubai Marina

منطقه بین المللی مارینا دبی دارای کاربری منحصر به فرد هنر در سخت برج‌های مسکونی متنوع از سبک‌ها است. در این مکان، در فاصله مارینای لوکس و گردشگاه ها و رستوران های درجه یک و فروشگاه های برند عده زیادی زندگی می‌کنند.

http://www.alefbayesafar.com


موزه دبی

Dubai Museum


جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، مذهبی، تاریخی دبی همهیشه آماده برای بازدید کنندگان و گردشگران می باشد. موزه دبی که مهمترین موزه امارات متحده عربی است و در قلعه الفهیدی واقع شده، یکی از جاذبه های گردشگری می باشد.

 

http://www.alefbayesafar.com

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره

09198272710

آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

Read 5216 times