رستوران های دبی

رستوران های دبی

Dubai Restaurants

 

دبی دستوران های متنوعی دارد که انواع غذاهای محلی و بین اللملی را به مشتریان خود عرضه می کنند.اگه با تور دبی به دبی سفر کرده اید، حتما غذاهای دبی رو امتحان کنید.و از رستوران های ساحلی دبی هم غافل نشوید اگه قصد دارید مدت زیادی در دبی تموند. حتما آدرس رستوران های ایرانی دبی رو هم تایید کنید، چون مطمئنا دلتون برای غذاهای ایرانی تنگ میشه.


بخاطر اختلاف طبقاتی رستوران های دبی سه دسته کلاس قیمتی دارند؛

رستوران های ارزان قیمت : این رستوران ها شامل رستوران های هندی، پاکستانی، چینی و دکه های غذا فروشی است

رستوران های متوسط : این رستوران ها بیشتر مختص توریست ها و طبقه عادی امارات است و تنوع گسترده ای از غذاهای ملل را در خود دارد

رستوران های گران قیمت : این رستوران ها مختص رستوران های رده بالای بین المللی است که گاه بیش از هزار درهم شما را شارژ می کنند.

رستوران های دبی

 

بیشتر رستوران های دبی رده قیمتی متوسط را رستوران های زنجیره ای تشکیل می دهند که تقریباً نیمی از رستوران های شهر را شامل می شوند. در طبقه فوقانی یا زیر زمین مراکز خرید، فود کورت معمولاً پاتوق این رستوران هاست که از فست فودهای آمریکای شمالی، مکزیکی و آمریکای لاتین تا رستوران های ایرانی، لبنانی، هندی و خاور دور در بین آنها پیدا می شود. تقریباً اکثر برندهای مشهور غذا، چند شعبه ای هم در دبی دارند. پس انتخاب غذا برایتان نه تنها آسان نیست، بلکه کمی دشوار است.

رستوران های دبی

چند نقطه توریستی و گردشگری دبی پاتوق رستوران های شهر است. مثل ساحل و منطقه جمیرا که البته پاتوق رستوران های لوکس و رده بالاست. در منطقه الرقه می توانید رستوران های متوسط و خوبی پیدا کنید. در اطراف میدان بنی یاس و بازار هم پر است از رستوران های متنوع و ارزان قیمت. همه مراکز خرید دبی، در طبقه زیر همکف یا بالاترین طبقه، یک بخش رستوران دارند که پر است از رستوران های زنجیره ای و معروف که گردشگری اهل خرید را گرسنه رها نمی کنند.

از بهترین رستوران های دبی می توان به رستوران لبنانی الصفدی، رستوران سوری عروس دمشق، رستوران هندی راوی، رستوران ایتالیایی روبرتوز، رستوران های امریکایی منهتن گریل و رستوران های ایرانی صدف و دانیال اشاره کرد.

 

در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره

09198272710

آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

 

Read 1652 times