معروفترین پارک های دبی

معروفترین پارک های دبی

Dubai Parks

 

برای کسانی که به دبی سفر می کنند، رفتن به جاهای دیدنی دبی و پارک های دبی یکی از تفریحاتی است که میتوانند در مدت اقامت در دبی انجام دهند. توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر در تور دبی شرکت کرده اید حتما سری به این پارک ها بزنید.

پارک ساحلی جمیرا دبی

Jumeirah Beach Park Dubai


پارک ساحلی جمیرا با ساحلی طولانی بسیار تمیز است. در کنار ساحل و درامتداد آن درختان نخل بی شماری قرار دارد که سایه سار زیبایی برای شناگران و سایر بازدیدکنندگان از این پارک فراهم نموده است. پارک جمیرا حدود 12 هکتار است و در خيابان ساحلی جميرا واقع گرديده است. اين پارک بسيار محبوب می باشد. دريای لاجوردی،درختان نخل، يک ساحل طويل و باريک، باغ ها و چمنزارهای زيبا ووسيع، محيط دلپذيری را برای سکنه و گردشگران بوجود آورده است. محل هايی برای آشپزی با باربی کيو، زمين مخصوص واليبال و کيوسک های فروش غذا ونوشيدنی از ديگر امکانات اين پارک می باشند. نيروهای غريق نجات در طول ساعتهای مجاز برای شنا کردن (8 صبح تا 6 بعد ازظهر) در کنار ساحل حضور دارند. استفاده از دوچرخه و اسکيت نيز دراين پارک مجاز نمی باشد.

 http://www.alefbayesafar.comوروديه : 5 درهم 20 درهم برای ورود اتومبيل
ساعات بازديد: 8 صبح تا 10.30 شب (روزهای تعطيل: 8 صبح تا 11 شب)


توجه : روزهای شنبه اختصاص به خانمها و کودکان (زير 5 سال) دارد.
پارک ساحلی الممزر دبی

Al Mamzar Park Dubai

 

 پارک الممزر دبی 106 هکتار است و در منطقه الحمريه بعد از اسکله الحمریه ، در کنار تالاب الممزر در منطقه دیره شهر دبی پارک الممزر قرار گرفته است. ورود به این پارک با اتومبیل آزاد می باشد. امکانات خوبی برای بازدیدکنندگان از اين پارک در نظر گرفته شده است. لذا این پارک در روزهای تعطیل پذیرای تعداد قابل توجه ای از سکنه دبی و مسافران می باشد. اين پارک وسيع شامل چهار ساحل، دواستخر، زمين بازی ويژه کودکان، چمنزارهای گسترده و درختان و بوته زارهای فراوان می باشد که تفرجگاه آرامی را بوجود آورده اند. اين پارک بويژه در روزهای جمعه بسيار شلوغ می باشد ولی ازدحام جمعيت به دليل وسعت زياد پارک به چشم نمی آيد. يک آمفی تاتر بزرگ نيزدر اين پارک وجود دارد. سواحل اين پارک مجهز به سرپناه، اطاق های مخصوص تعويض لباس و دوش می باشند. افراد غريق نجات نيز در تمامی طول ساحل و در کنار استخرها حضور دارند. کيوسک هايی در کنارسواحل، غذا، نوشيدنی و برخی ديگر از مايحتاج شما را در اختيارتان قرار می دهند. آلاچيق هايی مجهز به وسايل آشپزی و محل طبخ باربی کيو به متقاضيان کرايه داده می شود. شما می توانيد با اتومبيل شخصی وارد پارک شويد.

http://www.alefbayesafar.com


وروديه : 5 درهم (30 درهم برای ورود اتومبيل و کليه سرنشينان آن)
ساعات بازديد: 8 صبح تا 10.30 شب (روزهای تعطيل: 8 صبح تا 11.30شب)
اجاره آلاچيق: 150 تا 200 درهم


توجه : روزهای چهارشنبه مخصوص خانمها و کودکان (زير 8 سال) می باشد.


پارک مشرف دبی

Mushrif Park Dubai

هرچند پارک مشرف دبی کمی خارج از شهر است، اما به دليل امکانات و وسعت زياد آن محبوب خانواده ها می باشددر ضمن میتوانید با اتومبيل وارد پارک شويد. از بخش های جالب اين پارک می توان به خانه های مينياتوری ساخته شده متعلق به ملل مختلف جهان اشاره نمود. ترنی نيز گردشگران را بعد از ظهرها دور تا دور پارک می گرداند. شترسواری، اسب سواری و بازی در محوطه ويژه بازی بچه ها از ديگرسرگرمی های اين پارک است. استخرهای شنا نيز ويژه آقايان و بانوان موجود است. دوچرخه و اسکيت سواری ممنوع می باشد. در اين پارک روزخاصی برای بازديد خانمها در نظر گرفته نشده است.

http://www.alefbayesafar.com


وروديه : 3 درهم (10 درهم برای ورود اتومبيل)
ساعات بازديد: 8 صبح تا 11.30 شب
ترن: 2 درهم
استخر: 10 درهم بزرگسالان، 5 درهم کودکان
پارک صفا دبی

Safa Park Dubai

زیباترین پارک دبی، پارک صفا دبی است اهالی دبی هم به این پارک علاقه زیادی دارند. یکی از جاذبه های این پارک، بخشی است که در آن نمادهای معروف جهان مانند تاج محل و برج ایفل درمقیاس کوچکی ساخته شده اند. اين پارک يکی از قديمی ترين پارک های دبی می باشد که در مقابل هتل متروپوليتن در خيابان الوصل قرار گرفته است. اين پارک با 64هکتار مساحت در سال 1975 بنا شده است. وجود درياچه و يک آبشارزيبا در کنار آن جلوه خاصی به اين پارک بخشيده اند. امکانات فراوانی نيز برای بازديدکنندگان در نظر گرفته شده است از جمله:بازيهای الکترونيکی و ماشين های بازی برای نوجوانان، سه زمين تنيس، مسير ويژه دو و پياده روی، زمين های واليبال، فوتبال وبسکتبال، ميدان موانع، بيش از 20 محل برای طبخ باربی کيو و محوطه وسيع چمن. شما می توانيد از دوچرخه و چهارچرخه هايي که در به شما اجاره داده می شود، جهت گردش در پارک استفاده نماييد. استفاده ازاسکيت نيز در اينجا آزاد می باشد.

http://www.alefbayesafar.com


وروديه : 3 درهم (رايگان برای کودکان زير 3 سال)
ساعات بازديد: 8 صبح تا 10.30 شب
اجاره دوچرخه : 20 تا 30 درهم برای هر ساعت و 100 درهم نيز بعنوان سپرده .


توجه : روزهای سه شنبه اختصاص به خانمها و کودکان (زير 7 سال) دارد.

 

 

جهت اطلاع از نرخ تور دبی با شماره

09198272710

آقای فیاض - تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت آمریکا در دبی بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

Read 2053 times