Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 81

اقلام ازدواج

اگر بدنبال بر پايي مراسم ازدواج در دبي هستيد مي‌توانيد با کي برگزار کنند، مراسم مشورت کرده  يا خودتان اينکار را انجام دهيد. margudy’s براي کتاب‌ها و مجلات مراسم عروسي، سنت‌ها و مد مجموعه‌اي کامل داشته و marks & spencer مجموعه کتاب محدودي در اختيار دارد.

براي جديدترين مد لباس عروس حاضري saks fifth avenue يک بخش ويژه پيراهن‌ها طراحان vera reem acra ،wang را عرضه مي‌کند. آن‌ها چند نمونه لباس آماده در اختيار دارند اما ساير مدل‌ها بايد سفارش داده شود (حدود 4 ماه براي ارسال طول خواهد کشيد). عروس چند جلسه پرو داشته و تبادل‌ها به صورت داخلي انجام شده و در سطح استانداردهاي طراحي لباس است.weeding shop نيز جديدترين مدل‌ها را در انواع سبک‌ها به فروش مي‌رساند.

چندين طراح لباس عروس با کارگاه اختصاصي در دبي وجود دارد. Arushi يکي از بهترين‌هاست. عروس مي‌تواند پارچه را خود تهيه کرده يا در طول اولين ملاقات با طراح انتخاب کند. تهيه لباس‌ها حدود يکماه به طول مي‌انجامد. اما آنجا که arushi محبوب است. اغلب بايد فهرست انتظار بمانيد. اگر مي‌خواهيد لباس خود را سفارش دهيد اما بودجه اندکي در اختيار داريد،‌ برخي خيابان شهر مي‌توانند از روي عکس لباس ايده‌ال شما را تهيه کند. لوازم جانبي عروس و کفش نيز در saks fifth avenue و the weeding shop موجود است.

براي داماد چندين فروشگاه وجود دارد که مي‌توانيد لباس دامادي را از آنجا اجاره کنيد. اين مکان‌ها شامل elegance، the weeding shop وformal wear د رخيابان الديافه است. لباس‌هاي ساقدوش نيز در بخش کودکان saks fifth avenue بفروش مي‌رسد. در صورتي که مدل موردنظرتان در دسترس نبود monsoon و debenhams و cocomino انواع مناسبي را عرضه مي‌کنند. Monsoon نيز لوازم مد و کفش مناسب براي ساقدوش‌ها را داراست.

ميهمانان عروسي براي انتخاب لباس مناسب گزينه‌هاي فراواني دارند. مادران عروس و داماد و ميهمانان در debenhams و monsoon امکانات لازم را خواهند يافت.

the weeding shop همه کالاها را به جز کيک مي‌فروشد و مکان بزرگي يراي تهيه کاغذهاي رنگي روي سر عروس و داماد، کتابهاي ميهمانان و البوم عکس است. amal & amal و chic design نوشت افزار سفارش عروسي را تهيه کرده و cadorim و enigma کار و جعبه‌هاي حلقه و favour را انجام مي‌دهند. magrudy’s و susan walpole کارت دعوت، کتاب ميهمانان و آلبوم عکس را عرضه مي‌کنند. علاوه بر خدمات برگزاري عروس به چندين هتل مي‌توان براي کيک عروسي سفارش داد. Lenotre نيز اين کار را انجام مي‌دهد. اغلب گلفروش‌هاي شهر مي‌توانند دسته گل‌ها و تزئينات را برعهده بگيرند. نيازهاي خود را با آن‌ها در ميان گذاريد تا در بيابيد کداميک در دسترس هستند.

Debenhams و the one خدمات فهرست عروسي را ارائه مي‌کنند. براي بسياري از اقلام که در اينجا نخواهيد يافت. www.confetti.co.uk سفارشات بين المللي را قبول خواهد کرد.

Read 2815 times