مراکز خرید دبی

مراکز خرید دبی

 

تقریبا برای همه کسانی که با تور دبی Dubai Tour به دبی سفر می کنند، خرید از فروشگاهها و مراکز خرید دبی Dubai Shopping Center   یکی از بهترین قسمت های سفر است. در این مبحث اطلاعاتی ارائه شده و مراکز خرید مهم دبی و سایر مراکز خرید دبی را ذکر کرده ایم.

 

 

دبی همان پايتخت خريد خاورميانه است و دارای مراکز خريد مدرن و مجهز ، بازارهای فراوان و خيابانهايی با فروشگاه های عرضه کننده مارک های معروف جهان است . فستيوال خريد دبی هر ساله در زمستان برگزار می شود. در دبی ماليات فروش اخذ نمی شود و حقوق گمرکی پائينی هنگام ورود کالا به کشور دريافت می شود، لذا قيمت بسياری ازکالاها برابر با قيمت آنها در کشور مبدا و يا پايين تر می باشد.

 

 در صورتی که بخواهید میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفریحات دبی ، مکان‌های باستانی دبی ، مناطق اصلی دبی، پارک های ساحلی دبی ، مراکز خرید دبی قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 

مسافران می توانند هر کالايی اعم از ساعت، جواهرآلات، عطر و ادکلن، لوازم آرايش، کامپيوتر و لوازم جانبی آن، کيف وکفش، اسباب بازی،  لباس های طراحی توسط معروفترين طراحان لباس جهان و .... را خريداری نمايند. مراکز خريد مدرن دبی در منطقه همگی دارای پارکينگ ، سيستم های خنک کننده قوی، رستورانها، کافی شاپ ها متعدد می باشند.

 

مراکز خرید بزرگ دبی از امکانات بيشتری برخوردارند. محل ويژه بازی برای بچه ها، سالن های متعدد سينما، پارکينگ های وسيع و رايگان از جمله اين امکانات می باشند.تمامی امکانات برای يک خريد لذت بخش در اين مراکز در نظر گرفته شده است. در هنگام برگزاری فستيوال خريد و يا جشنواره تابستانی در دبی، برنامه های جذاب و ديدنی بسياری مانند رقص گروه های مختلف از سراسر جهان، شعبده بازی ، اجرای موسيقی زنده و غيره در اين مراکز برگزار می شود.

 

در طول اين ماهها جوايز ويژه ای که معمولا اتومبيل می باشد به خريداران از اين مراکز بصورت قرعه کشی اهدا می شود. اکثر مراکز خريد بصورت يکسره از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز می باشند. ساعت کار اين مراکز در روزهای جمعه از ساعت2 بعد از ظهر تا 10 شب می باشد.
    

 

بازار تابستانی دبی انواع مختلف صنایع دستی ، زیور آلات بانوان و انواع غذاهای محلی و بین المللی را عرضه مینماید. ترکیبی از هنر و فرهنگ. تجربه ی این بازار…
دبی مرکز خرید خاورمیانه هر کسی که فقط برای تفریح هم در تور دبی شرکت می کنه، باز به مراکز خرید دبی سر میزنه. مراکز خرید مدرن، و زیبا که…
‌‌‌مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌ دبی Waterfront Center Mall Dubai مرکز خرید فستیوال واتر‌فرانت سنتر‌ یک مراکز خرده فروشی مجلل،در دبی و یکی از شلوغ ترین مراکز خرید دبی است.…