چمدان و چرم

ساکنان دبي به طور کلي همواره در حال مسافرت هستند بنابراين چمدان بسيار در دسترس است. Carrefour نقطه شروع خوبي با مجموعه کامل و قيمت‌هاي مناسب است. با اين حال يک نکته قابل اشاره است از آنجا که همه چمدان‌هاي خود را از روي Carrefour خريداري مي‌کنيد تشخيص چمدان شما از ميان صدها نمونه مشابه ديگر روي نوار نقاله کار دشواري است. فروشگاه‌هاي ورزشي انواع کيف‌هاي انفرادي و کيف‌هاي چرخدار را در رنگ‌هاي شفاف و ورزشي مي‌فروشند.

در بازار چمدانهاي مد روز نام طراحان برجسته نيز موجود مي‌باشد. براي يافتن Tod’s، Bally، Aigner و Louis Vuitton به اورجامان سري بزنيد. يااگر به اجناس مارک‌دار علاقه داشته امّا نمي‌توانيد هزينه‌هاي آن را تقبل کنيد، گشتن در بازار الکرمه برخي نمونه‌هاي راضي کننده را نشان شما خواهد داد.

لباس چرم در چنين آب و هواي گرمي محبوبيت ندارد امّا مردم اغلب کت‌ها و برخي لوازم چرمي را براي سفر به مناطق خنک‌تر خريداري مي‌کنند. براي تهيه ژاکت‌هاي چرمي و با قيمت مناسب که به صورت عمده از شبه قاره وارد شده‌اند به بازار الکرامه برويد. براي گزينه‌هاي مجلل Timberland (نمايندگي در فروشگاه‌هاي ورزشي Massimo Dutti، (Sun & Sand و بوتيک‌هاي ساير طراحان را امتحان کنيد. اثاثيه و مبلمان چرم نيز در اغلب فروشگاه‌هاي لوازم خانگي موجود است امّا Natuzzi در چرم تخصص دارد. فروشگاه‌هاي بسيار آن بين تقاطع دوّم و سوّم در خيابان شيخ زايد براي تمام سلايق انتخاب‌هايي ارائه مي‌کند. IKEA و The One نيز مجموعه‌هاي چرمي را ارائه مي‌کنند.

Read 2163 times