موسيقي، دي وي دي و ويدئو

اگر فردي با سليقه خاص و خبره در موسيقي هستيد و مي‌توانيد انواع موسيقي را در اينجا بيابيد که شما را راضي کند. مزيت خريد موسيقيدر چنين جامعه چند فرهنگي است که مي‌توانيد با ژانرهاي مختلفي آشنا شويد که پيش از اين آثار آن را نشنيده‌ايد.

براي مثال موسيقي رقص عربي محبوبيت ويژه‌اي دارد. همه چيز بايد از سانسور عبور کند، بنابراين هر موسيقي يا دي وي دي که زننده تلقي شود در اينجا اجازه فروش ندارد مگر آن که براي تأييد آن اصلاحاتي صورت گيرد.

طرفداران وينيل و کساني که به الکترونيک ترکيبي علاقه دارند بهتر است به فروشگاه تخصصي Ohm Records بروند. کليه اجناس اين مغازه از کارهاي مستقل هستند. همچنين پردازشگر، صفحه‌گردان، کيف سي دي و يک مجموعه Streat wear ارائه مي‌کنند مجموعه دي وي دي و فيلم‌هاي ويدئويي، فيلم‌هاي هاليوود و برخي فيلم‌هاي مستقل قسمت عمده کار را تشکيل مي‌دهند. فيلم‌هاي باليوود و محبوبيت خاصي داشته و در اغلب فروشگاه‌ها در دسترس هستند. البته خريد آنلاين نيز يک گزينه بوده و در سايتهاي مختلف مانند (www.bensonworld.Benson’sWorld) (co.uk و www.amazon.com) amazon) و (www.amazon.co.uk) ارائه مي‌شوند هزينه ارسال Amazon اغلب گران بوده و بسته‌بندي آن‌ها مارک‌دار است بنابراين ممکن است در بعضي مارد در اداره پست باز شود، البته اين اتفاق به ندرت روي مي‌دهد. Benson’sWorld، دي وي دي‌هاي شما را در بسته‌بندي ساده ارسال مي‌کند بنابراين بدون عبور از سانسور به صندوق پست شما فرستاده مي‌شود.

بطور کلي فروشگاه‌ها عناويني را که در فهرست تأييد شده امارات نباشند سفارش نمي‌دهند. Diamond Andio Vision مجموعه کاملي را ارائه کرده و اغلب حراج نيز دارد. آن‌ها سعي مي‌کنند تا موارد فهرست شده در کاتالوگ‌ها را سفارش دهند امّا چندان قابل اعتماد نيستند 2000 Disco انواع سي‌دي‌هاي بي‌بي‌سي و برنامه‌هاي کودکان را عرضه مي‌کنند. همچنين يک بخش ويژه اجاره دارند. Magrudy’s مجموعه‌اي از عناوين بي‌بي‌سي را در اختيار داشته و مي‌توان از کاتالوگ آن‌ها را سفارش داد. Carrefour جعبه مخصوص حراج دارد که اغلب با فيلم‌هاي هاليوود پر شده است. برخي موارد برنامه‌هاي کودکان بي‌بي‌سي نيز موجود است.

ويدئو نيز مانند ساير قسمت‌هاي دنيا بعنوان يک فرمت از دور خارج شده دي‌وي‌دي رواج بيشتري دارد.

Read 1032 times